Sienas auduma poliestera tekstils

Sienas auduma tekstilis ir viens no DERFLEX izstrādājumiem, kas izgatavoti mūsu klientiem, tekstilizstrādājumus var izmantot kā fonu. Bezšuvju sienu pārklājuma raksturojums. 1.Wall auduma tekstilizstrādājums ir uzlabot produktu tapetes. var izdrukāt attēlus krāsaini un spilgtas. Tas ir izgatavots no poliestera ...

Produkta detaļas

Sienas auduma tekstilis ir viens no DERFLEX izstrādājumiem, kas izgatavoti mūsu klientiem, tekstilizstrādājumus var izmantot kā fonu.

Bezšuvju sienu pārklājuma īpašības

1.Wall auduma tekstilizstrādājums ir uzlabot produktu tapetes. var izdrukāt attēlus krāsaini un spilgtas. Tas ir izgatavots no poliestera tekstilizstrādājumiem, kas ir vērtīgāki nekā tapetes. Pēc īpašas apstrādes tekstūra ir dabīgāka un mīksta.

2.Vides raksturlielumi. Ugunsdrošs, anti-pelējums, anti-pelēks, arī ļoti izturīgs pret skrubi, un pret mitrumu izturīgs elpojošs, spēcīgs tapetes, var labāk pielāgot iekštelpu klimatu.

3.navas auduma tekstila pati elastība, nav toksiskas, ne smaržo. piemērots bruģēšanai, kā arī dzīvojamā istaba ar vecākiem un bērniem

4.Viegli uzstādīt tīru un nomainīt.

DERFLEX galvenais produkts:

DX3260: 300D * 300D, 260zsm. Maksimālais platums 7750 pikseļi.


Izmeklēšana