Textilene Mesh

Tekstilena paklājs attiecas uz sintētisko materiālu, kas sastāv no poliestera maisījuma (šķiedras ir apvilkti ar PVC), kas var izturēt pret laika apstākļiem un UV stariem.

Produkta detaļas

Shanghai DER New Material Co Ltd ir profesionāla Textilene Acu ražotājs un eksportētājs Ķīnā, kas ir saistīta ar projektēšanu, izstrādi un tekstilnu auduma ražošana .


1, tekstilnu galda paklāja ievade

Tekstilena paklājs attiecas uz sintētisko materiālu, kas sastāv no poliestera maisījuma (šķiedras ir apvilkti ar PVC), kas var izturēt pret laika apstākļiem un UV stariem.


2, tekstila auduma priekšrocība

Tekstila audums ir gluda virsma, spilgtas krāsas, ūdensizturīgs, anti-eļļas, anti-ultravioletais, netoksisks, vēss, nodilums, ilgs mūžs un zemas cenas. Textilene Mesh tiek pakļauts skarbai videi, ļoti aukstā temperatūrā -70 ° C, lai saglabātu elastīgumu un izturētu līdz 200 ° C siltumu, ūdeni, nodilumu un plīsumus, kā arī saglabātu plašu ķimikāliju klāstu. Tekstilene var būt tvaika spiediens un sausā tīrīšana, un tas ir ūdens, izturība pret plīsumiem un izturība pret nodilumu.


3, Textilene Mesh specifikācija

1) 70% PVC un 30% augstas poliestera

2) Krāsa: atbilstoši jūsu prasībām

3) Max platums: 300cm

4) ruļļa garums: 50 m

Textilene Mesh manufacturer

Textilene Mesh


textilene fabric manufacturer

Tekstila audums


textilene manufacturer

Tekstilene


4, Textilene pielietojums

Tekstilene, ko izmanto smilšu pludmales tīklam, aizkaru tīklam, PVC acīm, atpūtas krēsla acumam, tehniskajam tīklam, vietējam paklājam, galda paklājam, maisam, telts utt.

textilene mat factory

tekstila paklājs


textilene chair factory

tekstila krēsls


textilene dinner mat factory

Tekstila vakariņas mat

textilene bag supplier.png

tekstila maisiņš


textilene bed supplier.jpg

tekstilnu gulta


textilene chair material supplier.jpg

tekstila krēslu materiāls

textilene chairs manufacture.jpg

Tekstila krēsli


textilene Cushion manufacture.jpg Tekstila spilvens
textilene Rocking chair manufacture.jpg

Tekstila šūpuļkrēsls


DER ir profesionāls Textilene Mesh ražotājs , mūsu produkti ir veicināšanu. Ja esat tekstila auduma vai Textilene izplatītājs , un, ja jums ir kādi jautājumi vai prasība par Textilene , lūdzu, sazinieties ar mums brīvi.

Izmeklēšana