Stiept griestu plēves

DERFLEX ir dekoratīvās vinila plēves ražotājs, kas ražo stiepļu griesti un sienu dizainu. DERFLEX stiepļu griestu plēves nodrošina izcilu virsmas kvalitāti.

Produkta detaļas

FILMA STIPRINĀJUMIEM


DERFLEX ir dekoratīvās vinila plēves ražotājs, kas ražo stiepļu griesti un sienu dizainu. Mūsu grīdas griestu plēves nodrošina vienkāršus un pievilcīgus līdzekļus, piemēram, ieveidošanas telpās, sanāksmju telpās un tirdzniecības telpās, lai izveidotu stilīgas dzīves un darba telpas.

stiept PVC plēves materiālu

izdrukājama PVC stiepuma plēve

Augstākās kvalitātes griestu ražošanai ir nepieciešama augstākās kvalitātes vinila plēve. DERFLEX stiepļu griestu plēves nodrošina izcilu virsmas kvalitāti. Precīza plakanība garantē gludumu, un filmas kvalitāte un vizuālā konsekvence ir ideāla, lai aptvertu lielas platības. Perfekts spoguļu efekts tiek iegūts ar spīdīgu virsmu.


DER New Material ir viens no vadošajiem Ķīnas griestu plēvju ražotājiem un piegādātājiem ar profesionālu rūpnīcu, mēs varam ražot augstas kvalitātes griestu plēves par konkurētspējīgām cenām, un mēs vienmēr varam piedāvāt jums produktus pārdošanai. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības izstrādājumos no mums.
Izmeklēšana