Pašlīmējošās tintes fotokameras

Pašlīmējošais tintes printeris Tintes drukāšanas materiāls ir sava veida materiāla izmantošana tintes drukāšanas fonā, izmantojot ķīmiskās šķiedras tekstilizstrādājumus, ūdensizturīgu pārklājumu un pašlīmējošu pārklājumu, ko plaši izmanto iekštelpu dekorēšanai un lielisku krāsu izteiksmi.

Produkta detaļas

Pašlīmējošais tintes printeris Tintes drukāšanas materiāls ir sava veida materiāla izmantošana tintes drukāšanas fonā , izmantojot ķīmiskās šķiedras tekstilizstrādājumus, ūdensizturīgu pārklājumu un pašlīmējošu pārklājumu, ko plaši izmanto iekštelpu dekorēšanai un lielisku krāsu izteiksmi. Tā ir audekla tekstūra, ūdens bāzes noņemamas līmes rakstzīmes, viegli lietojamas un videi draudzīgas.

pašlīmējoša tapetes

seld adhezīvs poliestera audums

tintes tapetes materiāls


Materiāls:

75 * 75D poliestera audums 130gr

Pašlīmējošais:

Caurspīdīga ūdens bāzes akrila līme

Papīra izlaišana: 130zsm


Liela veiktspēja Lateksa, ekoloģisko šķīdinātāju un UV iespiedmašīna, pilna savietojamība, izcila veiktspēja, spilgtas krāsas funkcijas. Efektīvi atrisināja mācību grūtības, laminēšanas plēvi, sliktu pārklājumu un saraušanos, izmantojot iekšējo līmi pp, automašīnas uzlīmes materiālu.


DER New Material ir viens no vadošajiem Ķīnas pašlīmējošo tintes drukāšanas drukas materiālu ražotājiem un piegādātājiem, ar profesionālu rūpnīcu, mēs varam ražot augstas kvalitātes pašlīmējošās tintes krāsas drukāšanas līdzekļus par konkurētspējīgām cenām, un mēs vienmēr varam piedāvāt Jums produktus pārdošanā. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības izstrādājumos no mums.
Izmeklēšana