PVC frontlit Banner materiāls stendam

DERFLEX ražo un piegādā priekšpuses plakātu PVC reklāmdevēju stendam. Ar labu stiepes un izturības spēku, labu tintes absorbciju, ilgu āra dzīvi mūsu reklāmas stenda baneru materiāls veicinās jūsu uzņēmējdarbību konkurētspējīgi

Produkta detaļas

DERFLEX ražo un piegādā priekšpuses plakātu PVC reklāmdevēju stendam . Ar labu stiepes un izturības spēku, labu tintes absorbciju, ilgu āra dzīvi mūsu reklāmas stenda baneru materiāls veicinās jūsu uzņēmējdarbību konkurētspējīgi

PVC coated frontlit

PVC priekšējās plāksnītes ruļļos


hot laminated frontlit

500D frontlit banner materiāls


frontlit banner material

PVC pārklāts priekšpuse


āra informatīvie stendi galvenokārt attiecas uz automaģistrālēm, tostarp lielceļiem, pilsētas ceļiem, satiksmes vadiem un citiem galvenajiem posmiem gar garām, pievilcīgiem stendiem.

billboard banner material

āra reklāmas stends


outdoor banner rolls

ceļa malu stends


solvent banner material

pilsētas stends

Reklāmas stenda priekšrocība

Aizsardzības lidmašīnu artilērijas stendi parasti ir uzbūvēti uz pilsētas ceļiem, kā arī provinču un valsts automaģistrālēm, kur ir koncentrēti autotransporta līdzekļi vai cilvēku satiksme. Pateicoties tā liela izmēra augstkalnu funkcijām, reklāma kļūst aizraujošāka, lielāka nepārtrauktība, piesaistot vairāk cilvēku uzmanības. Ja apvienojumā ar daudzveidīgo vizuālo, daudzveidīgo sajūtu, krāsu radošums ir ļoti šokējošs, cilvēki jūtas iegremdēti, iespaidīgi. Tajā pašā laikā pretraķešu stendam raksturīgi vienreizēji ieguldījumi dzīvē, un tam var būt īpašumtiesības un tiesības izmantot kā māju. To var pārdot un nomāt, tāpēc tā ir labāka izvēle ieguldījumiem pamatkapitālā.


DER jauns materiāls ir viens no vadošajiem Ķīnas PVC priekšpuses banner materiāla stenda ražotājiem un piegādātājiem, ar profesionālu rūpnīcu, mēs varam ražot augstas kvalitātes PVC priekšpuses lentes materiālu stendam par konkurētspējīgu cenu, un mēs vienmēr varam piedāvāt jums produktus pārdošanai . Laipni lūdzam vairumtirdzniecības izstrādājumos no mums.
Izmeklēšana