PVC putu dēlis

PVC putu dēlis ir izgatavots no PVC (polivinilhlorīds), kopā ar ķīmiskiem putošanas piederumiem, ar mikro putošanas ekstrūzijas ražošanas līniju. PVC putu dēļu priekšrocība: 1. ūdensnecaurlaidīga, liesmas slāpētāja, skābju un sārmu metāla, vieglā, siltināšanas, skaņas izolācijas un amortizācijas. 2. Līdzīgi ...

Produkta detaļas

PVC putu dēlis ir izgatavots no PVC (polivinilhlorīds), kopā ar ķīmiskiem putošanas piederumiem, ar mikro putošanas ekstrūzijas ražošanas līniju.

PVC putu dēļu priekšrocība:

1. ūdensnecaurlaidīgs, liesmas slāpētājs, skābe un sārma, mitrumains, viegls, siltumizolācija, skaņas izolācija un amortizācija.

2. līdzīgi kā kokapstrāde un apstrāde ir daudz labāka nekā koksne.

3. Tas ir ideāls koka, alumīnija, kompozītmateriāla plāksnes aizvietotājs

4. garozas virsmas PVC putu plātne ir ļoti gluda, augsta cietība, nav viegli noskrāpēt, ko parasti izmanto skapju, mēbeļu uc ražošanā

Lietojums:

Autobusu, vilcienu, automašīnu jumta kastu kodols ar interjera paneļiem, sienu paneļiem, dekoratīviem paneļiem, biroju ēkām, dzīvojamām ēkām, sabiedrisko vietu nodalījumu, komerciālo dekoratīvo rāmi, putekļu necaurlaidīgu platību, griestu plāksni, sietspiedi, datorrakstus, reklāmas zīmes , zīmes dēļu paneļi, dēļi un citas nozares un foto albumu ķīmiskās korozijas inženierija, siltumizolācija ar aukstu plāksni, īpaša aukstuma izolācijas inženierija, vides aizsardzības plākšņu pelējums, sporta aprīkojums, audzēšanas aprīkojums, iekārtas, materiāli, mitrumizturīgi ūdensizturīgi Beach Art Materials un dažādas gaismas starpsienas stikla griestu vietā.

DERFLEX PVC putu dēlis:

blīvums: 0,45-0,65

biezums: 1-20mm


Izmeklēšana