Griestu PVC plēves

PVC stiepuma griesti filmu, zināms arī kā bakas mīkstu filmu, stiepuma audums, ir kļuvusi par ieteicamo materiālu griestu materiālu. Ķīmiskās rakstzīmes: B1 mīkstu plēves griestu materiāls: nano pvc. Ugunsdrošs pakāpes piamater griestu materiāls: īpašai attieksmei pret stikla šķiedru un fluora sveķu un...

Produkta detaļas

PVC stiepuma griesti filmu,zināms arī kāBaku mīkstu film,stiepuma audums, ir kļuvusi par ieteicamogriestu materiālsmateriāli.


Ķīmiskās rakstzīmes:

B1 mīkstoplēves griestu materiāls: nano pvc.

Pakāpē, kas ir ugunsdrošspiamater griestu materiāls:īpašai attieksmei pret stikla šķiedru un sveķu un vinylon fluora šķiedra.


Klasifikācija:

1.Spīdums filmu:Mīkstu filmu ir spēcīgs gaismas uztveri, var radīt spoguli kā pārdomu efektu.2.optiskā filmēšana:Mīkstu filma, šis produkts ir pienaini balts, caurspīdīgs. Slēgtā telpā, gaismas caurlaidību efektu var sasniegt vairāk nekā 75 %. Var radīt vienotu, mīksta, ideāls, unikāls apgaismojums dekoratīvu efektu.

3.Matētu plēvi:Mīkstu filmu gaismas uztvere ir otrā tikai uz glancēta virsma, bet spēcīgāka nekā pamata filmu. Vispārējā ietekme ir tīrs, augstas kvalitātes.

4.vaļu ādas tekstūra: Mīkstu plēves virsmas tiek pieņemts samta formu, ir izcilu skaņu absorbējošu īpašumu. Tas ir viegli silts interjera efekta izveide.

5.metāla virsmu:Mīkstu filma ir stiprs metāla tekstūru un ražo gaismu kā metālu. Tas ir spēcīgs dekoratīvo efektu.

6.Pearlite seju: Soft filma ar perlamutra gaismas uztvere, dodot cēls telpa efektu.

7.Sapņu seju: Izvēles filma ir varavīksnes kā krāsu maiņas efekts, kas ļauj skatīt dažādu krāsu efektus jebkurā leņķī.

8.Porainu virsmu: Ir mīksta, ¢1mm, ¢4mm, ¢10mm un citiem alternatīvi atvēruma. Laba ventilācija veiktspēju, lai palīdzētu iekštelpu gaisa cirkulāciju. Mazus caurumiņus var sakārtot pēc nepieciešamo modeļus. Tas ir spēcīgs displeja efektu.

9.pamata film: Tips zemāka, nekā oriģināls mīkstu plēves griesti, zemāko cenu. Virsma ir līdzīga parasto krāsu efektu. Piemēroti ekonomiska apdares.

10.stikla plēves: Stikls filma ir tīra caurspīdīga plēve, ietekme ir līdzvērtīga stikla. Dažādas sarežģītas un skaistas formas var tikt realizēta.

11.Drukas plēve: Tā ir caurspīdīga materiāla veida. Dizains un krāsu ir labāka gaismas caurlaidību. To var arī pielāgot dizainu, rakstu un krāsu atbilstoši klientu vajadzībām. Tā var pierādīt savu personību vairāk.12:Satīna filmVirsmas ir maza līnija, gaismas uztvere ir otrā tikai uz gludas virsmas un kopējā ietekme ir tīra un augstas kvalitātes.


pvc stretch ceiling film manufacturer

PVC stiepuma griesti film


pvc stretch ceiling film supplier

backlit vinila


pvc stretch ceiling film wholesale

backlit film


DESMIT raksturojumsGriestu PVC plēves:

  1. Liesmas slāpētājas

  2. enerģijas taupīšanas

  3. Biokontroles

  4. ūdensizturīgs

  5. krāsains

  6. interaktīvu

  7. viegli uzstādāma

  8. novecošanās izturīgam

  9. Drošu un vides aizsardzība

  10. Akustikas efekts


Lietojumprogramma:

* Šī pārvalde, biroju ēkās, komerciālo biroju ēka.

* rūpniecības jomām un slimnīcām, epidēmijas novēršanai stacijas klīnikās.

* privātmājām, villas, dzīvokļi, vannas istaba, virtuve.

* skola, bērnudārzs, lielu lekciju zāles, datorklase, interneta kafejnīcas, utt...

* sporta vietās, peldēšana baseins, trenažieru zāle, biljarda istaba, volejbola Hall, basketbola zālē.

Šī baznīca, viesnīcas vestibilā, auditorijā, restorāns, Bārs, kafejnīca, mūzikas zāle.

* zīmolu veikali: zīmolu apģērbu veikali, 4S veikalos, Juvelierizstrādājumu veikali utt...

* publiskās vietās: iepirkšanās centri, atrakciju parki, lidostās, metro, apmaiņas, muzeju, mākslas muzejs, bibliotēka, mākslas izstāde, skaistumkopšanas salons utt...

* pārdošanas biroji modeļa telpas, klubi, atpūtas klubs utt...

backlit film manufacturer

PVC strech griestu kino debesīs


backlit film supplier

PVC strech griestu film konference


backlit vinyl wholesale

backlit vinila ražotājs


ESTablished, 2001, Shanghai DER jauno materiālu co. Ltd irPVC strech griestu filmvīrietisufacturer un tirgotājs specializētus pētniecības, attīstības un ražošanasbacklit vinila. Mēs atrodamies Šanhajā, ar ērtu transporta piekļuve. Visi mūsu produkti atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem un ļoti appreciated variety dažādos tirgos visā pasaulē.

Ja jums ir interese par kādu no mūsubacklit filmvai vēlētos apspriest pielāgotā secībā, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs ceram tuvākajā laikā veido veiksmīgu biznesa attiecības ar jauniem klientiem visā pasaulē.

Izmeklēšana