PP iesaiņojuma materiāls

PP iesaiņojuma baneris: PP sintētiskais papīrs tiek plaši izmantots virpošanas joslā. PP sintētiskais papīrs atšķiras no tautas dabīgā papīra, tā priekšrocība ir ūdens necaurlaidība, putekļu necaurlaidība, asarošana, nodilums. Lai gan tam ir labas priekšrocības, ir laba drukāšanas veiktspēja, kuru var izdrukāt ar parasto tinti. Tas ...

Produkta detaļas

PP iesaiņojuma baneris: PP sintētiskais papīrs tiek plaši izmantots rollup banner

PP sintētiskais papīrs atšķiras no populārā dabīgā papīra, tā priekšrocība ir ūdens necaurlaidība, putekļu necaurlaidība, asarošana, nodilums. Lai gan tam ir labas priekšrocības, ir laba drukāšanas veiktspēja, kuru var izdrukāt ar parasto tinti. To var plaši izmantot reljefa drukāšanai, ofseta drukāšanai, rotācijas dobspiedes drukāšanai, iespieddarbiem un zelta štancēšanai, griešanai, urbšanai un atlokošanai utt.

Lietojums:
vizītkarte, pašlīmējošā lenta, plakāts, fotopapīrs, luktura māja, sienas karte, produktu katalogs, grāmatu pārsegs, karte, pašlīmējoša etiķete, var marķēt, modeļa etiķete, reklāmkaroga reklāma, zip atslēgas soma, iekšējā plēve no kabatas maisiņa, aviokompānijas bagāžas marķējuma, apģērba etiķetes, logo maisiņa, savienojuma virsmas materiāla, izlaišanas bāzes papīra, tintes pārklājuma bāzes papīra, dāvanu papīra, ziedu iepakojuma papīra, elektroniskā materiāla izolācijas papīra, konteinera blīvējuma starplikas.

DERFLEX produkti:

DPP180S: PP papīrs 180mic

DPP08eco: PP papīrs 180mic, augsts blīvums, nav kērlinga

DPP-290: PP papīrs 290zsm


Izmeklēšana