PC padomes lapa

PC SHEET, ko arī var nosaukt par polikarbonāta (PC) dobajiem saules paneļiem un dubultdonu plātni. PC saules paneļi ir izgatavoti no augstas kvalitātes vācu Bayer Markolon izejvielām un SABIC BASIN izejvielām, izmantojot visprogresīvākās koekstrauzēšanas iekārtas un ražošanas tehnoloģijas.

Produkta detaļas

Shanghai DER New Material Co, Ltd ir profesionāla datoru lapu ražotājs un eksportētājs Ķīnā, kas ir saistīta ar projektēšanu, izstrādi un PC plastmasas loksnes ražošanu.


1. Datora lapas ieviešana

PC lapu, ko arī var nosaukt par polikarbonāta (PC) dobajiem saules paneļiem un dubultdonu plātni. PC saules paneļi ir izgatavoti no augstas kvalitātes vācu Bayer Markolon izejvielām un SABIC BASIN izejvielām, izmantojot visprogresīvākās koekstrauzēšanas iekārtas un ražošanas tehnoloģijas.

PC pārveidotā lapa ar labu apgaismojumu, triecienizturību, novecošanos, vieglu svaru, fizisko stabilitāti un citas īpašības kļūst par vienu no pasaulē visplašāk izmantotajām inženiertehniskajām plastmasām un jaunajiem ēku apgaismojuma apdares materiāliem ar zaļu augstu vides aizsardzību.


2. PC saules dēļu lapas apskats

1) . Caurspīdīgums: laba gaismas caurlaidība. PC saules plate līdz 88% pārredzamību.

2). Pārklājamība: anti-UV ko-ekstrudēta slāņa virsma var bloķēt sauli caur ultravioletās gaismas, lai plāksne nav viegli novecojoša dzeltena, laba laika apstākļu izturība.

3). Skaņas izolācija: ar labu skaņas izolācijas sniegumu, var efektīvi samazināt troksni, ir labākais materiāls šosejas skaņas barjeras.

4). Triecienizturība: PC trieciena plāksnes izturība ir vienāda biezuma parastā stikla 250 līdz 300 reizes, akrila plāksne 30 reizes, 2 reizes grūdētā stikla, "nepāršķēlušās stikla" reputācija, ir lūžņu stikla no augstas kvalitātes materiālu izgatavošana.

5). Liesmu slāpētājs: GB GB2424-2006 tests ir liesmas slāpēšanas B1 līmenis, sadedzināšana neradīs toksiskas gāzes, no ugunsgrēka dzēšanas automātiski nenotiks uguns izplatīšanās.

6). Temperatūras izturība: atņemot no 40 grādiem pēc Celsija līdz 120 grādiem pēc Celsija, kvalitatīvas kvalitātes pasliktināšanās dēļ būtiski nemainīsies deformācijas, mehāniskās un mehāniskās īpašības;

7). Vieglais svars: viegls svars, izturības plākšņu blīvums ir tikai puse no kopējā stikla, tādējādi ietaupot transportēšanu, noņemšanu, uzstādīšanu un atbalstu pamatnes izmaksas, un plate var būt auksta, nodrošinot arhitektiem plašāku dizaina telpu.

8). Var būt karsts saliekums.


3. PC paneļu lapas specifikācija

Triecienizturība 2.1 ~ 2.3 J / M

Gaismas caurlaidība 40 ~ 82%

Īpatnējais svars 1.2G / cm³

Termiskās izplešanās koeficients 0.065mm / m ℃
Darba temperatūra -40 ℃ ~ + 120 ℃
Siltumvadītspēja 3.0 ~ 3.9w / ㎡ ℃
Stiepes izturība ≥60 N / mm
Flexura stiprums 100n / m ㎡
Elastības modulis 2400Mpa
Stiepes spriegums pie pārtraukuma ≥65 Mpa
Pagarinājums pārtraukumā> 100%

Kopējais biezums: 4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm


pc2.jpg

Datora lapa


pc3.jpg

PC saules paneļi


pc4.jpg

PC plastmasas loksne


4. Datu plastmasas plēves lietošana


PC saules dēļu loksnes plaši izmanto āra apgaismojuma projektos, piemēram, sporta vietās, stacijās, lidostās, iepirkšanās centros, kas veido apgaismojuma projektus; koridora ejas jumts, pajumte, markīzes, autostāvvieta, lauksaimniecības siltumnīcas, ekoloģiskie restorāni; Reklāmas gaismas kastes, šosejas trokšņu barjeras, iekštelpu un āra apdare un citās jomās.

pc 1.jpg

PC loksnes piegādātājs


pc5.jpg

PC paneļa panelis


pc9.jpg

PC translēšanas lapa


pc7.jpg

pc lapa


pc for bridge.jpg

pc plastmasas dēlis


pc for window.jpg

PC dēlis


pc sun board for bikes.jpg

PC lapu piegādātājs


pc8.jpg

PC pārredzama lapa


pc6.jpg

PC saules dēlis


DER ir profesionāls datoru lokšņu ražotājs, mūsu produkti tiek reklamēti. Ja esat PC dēļu loksnes vai PC plastikāta loksnes izplatītājs, un, ja jums ir kādi jautājumi vai prasības, lūdzu, sazinieties ar mums brīvi.

Izmeklēšana