Mājas > Pieteikums > vienā virzienā redze vinila lietojumprogramma

Vienvirziena vinila vinils ir melns un balts PVC, kas ir laminēts, piestiprinot spiedienjutīgu līmi un atbrīvojot papīru. Labi reklāmas materiāli, kas piemēroti stikla virsmai, ir logi, stikla durvis un logi, stikla aizkaru sienas vai transportlīdzekļi, abi izmanto sauli, un reklāmas ietekme.

Perforated vinyl manufacturer

Perforēts vinils


one-way vinyl manufacturer

vienvirziena vinils


printable perforated vinyl manufacturer

izdrukājams perforēts vinils

Galvenā perforēta vinila izmantošana:

1. Autobusu patversmes, izstāžu centri, telefonu kabīnes, konferenču centri un stikla sienas visā vietā.

2, autobuss, taksometru aizmugurējais logs, liels vecākais biznesa auto, metro, kravas automašīnu virsbūves reklāma.

3, ātrās ēdināšanas restorāni, ķēdes restorāni, degvielas uzpildes stacijas, universālveikali, lielveikali, bankas, atpūtas telpas, viesnīcas, moteļi, mazie mazumtirdzniecības veikali utt .;

Perforated vinyl supplier

Perforēts vinils loga grafikam


one-way vinyl supplier

vienvirziena vinila logi grafikai


printable perforated vinyl supplier

izdrukājamu perforētu vinilu logiem grafikai

Perforated vinyl wholesale

Perforēts vinils reklāmai


one-way vinyl wholesale

vienvirziena vinila logi grafikai


printable perforated vinyl wholesale

izdrukājamu perforētu vinilu logiem grafikai


Salīdzinājumā ar citiem reklāmas materiāliem priekšrocības, ko iegūst vienreizējās pasta kartē, galvenokārt atspoguļo šādos punktos:

1, vienas pieturas pastas kvalitāte ir acīmredzama priekšrocība, ko var skatīties no automašīnas, neietekmē automašīnu personāla (jo īpaši autovadītāju) redzes līniju. Viena caurspīdīga pasta ir laba, to pārraides ātrums var sasniegt 5 līdz 5 (gaismas caurlaidība ir 50%), un caurspīdīgs stikls pirms izsūtīšanas ātruma ir vienāds, bet efekts ir atšķirīgs vienā pusē, un jūs varat redzēt skaistu attēlu no reklāmas attēla. Tādējādi ne tikai izdaiļot pilsētas izskatu, bet arī palielinot reklāmas efektu.

2, viena iespiešanās priekšrocības ir daudz dārgākas nekā saules plēve. Saules filma kļūst ļoti karsta, trausla un pakļauta malai zem saules. Protams, ne tikai pateicoties tam, ka saule var nokrāsoties no vienas puses caur nelielu atvērumu, gaisma ir kļuvusi ļoti mīksta, kā arī tā var būt daļa no apgaismojuma (vairāk nekā desmit reizes spēcīga saules plēve), visi, kas sēž automašīna var justies, nekā saule, kas izvietota vienīgi caur filmas skatu, ir skaidrāka un jūtama dzesētāja.