Mājas > Jaunumi > Saturs

Starpība starp PVC noņemamo līmi un automašīnas uzlīmēm

Apr 02, 2019

Pašlīmējošais vinils attiecas uz automašīnu, sienu, stiklu, grīdu, PVC plāksni un izstāžu stendu utt. Tas ir izgatavots no PVC plēves, līmes un pamatpapīra. Atbilstoši dažādiem mērķiem ir atšķirīgas pašlīmējošās vinila specifikācijas


self-adhesive vinyl

Atšķirība starp PVC noņemamo līmi un automašīnas uzlīmēm :

 

1, atšķirība no sietspiedes metodes: PVC noņemamā līme ir iekštelpu fotogrāfija, izmantojot ūdeni saturošu tinti; automobiļu uzlīmes parasti drukā lietotāji ārpus vāja šķīdinātāja tintes. Ūdens bāzes tintes nav ūdensizturīgas un nav aizsargātas pret sauli, tāpēc PVC noņemamās līmes galvenokārt izmanto telpās. Automašīnas uzlīme ir izgatavota no ūdensnecaurlaidīgas sauļošanās eļļas.

 

2, pieteikuma atšķirība:

1). Daudzi cilvēki jautā, vai PVC noņemamo līmi var izmantot atkārtoti. Atbilde ir tāda, ka to var izmantot tikai vienu reizi. Tā sauktais kustamais materiāls nozīmē, ka PVC noņemamo līmi var uzklāt uz stikla, akrila, ugunsdrošas plāksnes, alumīnija-plastmasas plātnes, koka plātnes utt. var izņemt vēlāk, neatstājot atlikumus. Labas kvalitātes PVC noņemama līme , pat līmi nepaliks. (Starp citu, saskaņā ar mūsu eksporta pieredzi: Honkonga, Eiropa un ASV ir izstrādājuši lielveikali, lielveikali, speciālie veikali uc, izmantojot PVC noņemamu līmi .

 

2) automašīnu uzlīmes galvenokārt izmanto automašīnās (autobusu autobuss, taksometri, kravas automašīnas), reklāmā, āra reklāmā, āra zīmēs, trīs pusēs un tā tālāk. Automašīnu uzlīmēm ir laba laika apstākļu izturība. Tas parasti ir noņemams. Tomēr, tā kā tintes krāsošanas precizitāte nesasniedz iekštelpu rakstīšanas precizitāti, tā ir mazāk izmantota telpās.

 

3, pats materiāls ir atšķirīgs: PVC noņemamās līmes virsmai ir pārklājums, un tas tiks ielīmēts, ja tas ir pakļauts ūdenim. Automašīnas uzlīmes virsma nav pārklāta.


self-adhesive vinylself-adhesive vinyl