Mājas > Jaunumi > Saturs

PVC audums brezenta Piepūšamās laivas

Mar 26, 2019

PVC audums brezentuPiepūšamās laivas

Piepūšamā laiva (angļu: piepūšamā laiva) piepūšamā laiva, galvenokārt izgatavoti no gumijas, tāpēc to sauc arī par gumijas laivu. Tas tiks saspiests bez piepūstas. Darbina ar mehānisko vai personālu. Var izmantot izklaides spēles, ūdenī glābšanas uc, un izmanto arī valstu flotes.

 

Piepūšamās laivas ir plaši izmanto tūrismu, pludināšana, sporta sacensības, militārās izpētes un izpēte, makšķerēšana, medības un pilnīgu dažādu ūdens inženierijas darbībām, plūdu novēršanas un glābšanas un jūras dzīvības glābšanas. Piepūšamās laivas piemērošanu paplašinās ar katru gadu.

 4

Līdzekļus no mūsuPVC Piepūšamās laivas brezentu:

1. visu importēto īpašu airboat audumu 0.9T1000D/PVC vai 1.2mm PVC, laba gaisa necaurlaidību, labi valkāt pretestību un ilgu kalpošanas laiku.

2 izmantot importētā gaisa vārsts, ērti, droši un uzticami.

3, visas galvojumu daļas ir visas sadraudzējusies ar importēto līmi, pīlings stiprumu un augstas temperatūras izturība, hidrolīzes pretestību, UV izturība un citas īpašības ir daudz labāk nekā iekšzemes līmi, pat saules iedarbības, stabilu sniegumu, dirižablis savienojuma daļa ir pilnībā garantēta.

4 krāsu noturība, importēto materiālu ir augsts, auduma krāsa ir tik ilgi, kamēr jaunais un importēto īpašu nodilumu izturīga divkrāsu spārniem padarītu izturīga korpusa.

Gaisa spilvena pacelšanas laiva, ko līmi un augstfrekvences siltuma sablīvēšanās procesā. Tā ir laba gaisa necaurlaidību, augstu izturību, izturību un labas kvalitātes, un ātrums ir 40-60 km/h. To var glabāt vismaz vienu nedēļu pēc tam, kad inflācija.

 2

Šeit mēs iesakām 2 veiduūdensnecaurlaidīgs brezenta Piepūšamās laivasplaši izmanto Krievijā:

 

No apakšas Drift laivas: 1000 * 1000D 28 * 26, 1000gsm/1100gsm

Par smaiļošana: 1000 * 1000D 23 * 23, 750gsm/780gsm

 

Tās ir nepieciešamas laivas, pls sazināties ar mūsu pārdošanas komanda.