Mājas > Jaunumi > Saturs

Rūpnīcas piegādes pasūtījuma krāsains digitālās drukas baneri

Mar 28, 2019

Gaismas kastes audums ir sadalīts iekšējais gaismas kaste un ārējais gaismas kaste, ko sauc attiecīgi par apgaismojumu un priekšgaismu.

backlit banner


Apgaismojums, virsma ir zila, tas ir tintes drēbju audums, kas speciāli izmantots gaismas kastu izgatavošanai. Tā gaismas caurlaidība ir augstāka nekā parastajam tintes drānam, bet to nevar savienot, jo savienojuma sprauga pēc apgaismojuma būs skaidra.Priekšējā apgaismojumā dzeltenai virsmai ir lieliska gaismas bloķēšanas spēja. Ārējais apgaismojuma audums ir ātri žūstošs, divas puses var izdrukāt un izdrukāt dažādus attēlus, un ārējais gaismas audums ir labs gaisa caurlaidība, augsta izturība un viegls svars, izcila tintes strāvas veiktspēja, stabila tintes absorbcija, ātra žūšana un spēcīga krāsu izpausme.


To loma: galvenokārt tiek izmantota gaismas kastēs, baneros, lielos plakātos, būvlaukuma perimetra sienu komplektos, lielos T veida stendos. Gaismas kastes audums ir krāsots ar taukainu tinti, ko nav viegli izbalināt lietū un saulē, un tas ir izturīgs, kas ir lielākais raksturojums, kas to atšķir no iekštelpu foto reklāmas materiāliem. Gaismas kastes auduma materiālam ir spēcīga stiepes izturība, stabils ķīmiskais sastāvs un to nav viegli deformēt, un to var izmantot ilgstoši āra reklāmai.

backlit