Mājas > Jaunumi > Saturs

Atstarojoša sublimācijas pārneses vinila pielietošana

Mar 31, 2019

PU uzlīmju plēvei ir pilnīgāka sajūta, anti-stiepšanās, augsts pārklājums, matēts virsmas efekts; 100UM biezs augstas temperatūras izturīgs poliesters (PET), augstas temperatūras karstās štancēšanas metode nav deformēta, bez degumēšanas, pulvera, bez krāsu krituma, viegli iegravējama griešanas, griešanas un izkraušanas raksturojums

reflective Sublimation Transfer vinyl

PU lettering film

anti-sublimation reflective lettering film

Specifikācijas: 1 * 100M / tilpums, 50CM 25M / tilpums, 50MM 50M / tilpums

Biezums: 0,12-1,5MM

Process: lāzergravēšana vai burti un siltuma pārnešana uz apģērba audumiem

Aprīkojums: lāzera marķēšanas mašīna / lāzera gravēšanas mašīna / griešanas ploteris / alus mašīna

Atstarojoša Sublimācijas pārneses vinila pielietojums : pret sublimācijas atstarojošā uzlīmju plēve tiek ievietota lāzera mašīnas fiksētajā stāvoklī, dators izvada modeli, lāzera iekārta automātiski atpazīst un iegravē attēlu, un pēc tam pārpalikumu noņem ar roku , parādot izplūdušo efektu Efekts beidzot tiek ievietots uz auduma apstrādātās plēves, un gludināšana tiek regulēta ar siltuma preses aparātu, lai padarītu apģērbu vispārējo efektu skaistāku, un ideāls LOGO tiek panākts ar zīmolu apģērbu.

Pielietojums: PU pārneses vinils galvenokārt tiek izmantots sporta apģērbiem, apģērbam, bagāžai, basketbola apģērbam, futbola apģērbam, velosipēdu apģērbam, apaviem un cepurēm, peldbiksēm, āra apģērbu reklāmai un citām nozarēm, kas piemērotas poliestera, virsmas, ādas un citiem audumiem.

Piesardzības pasākumi:

1) Izvēlieties dažādas PU uzlīmju plēves atbilstoši karstās spiediena audumiem un klientu vajadzībām

2) Uz uzlīmējuma plēves ir izdalāms un adhezīvs atbrīvošanas substrāts, kas jāizlieto piesardzīgi izkraušanas laikā. Ja atbrīvošanas substrāts ir iztukšots, to nevar atiestatīt, kas ietekmē karstās spiedes efektu.

3) Pievērsiet uzmanību "trīs karstās štancēšanas principiem": laiks, temperatūra, spiediens

4) Lai pabeigtu karsto presi, pievērsiet uzmanību uzlīmēšanas plēves plīšanas metodei: aukstā asarošana / karstās asarošana