Frontlit Flex Banner Materiāls Āra Signs

DERFLEX profesionāli ražo frontlit flex banner materiālu āra apzīmējumiem. Pastāvīga gaismas caurlaidība, laba tinte absorbcija, kopā ar anti-UV, liesmu slāpētājiem raksturīgām īpašībām un rūpnīcas cenu padara mūsu āra zīmes baneru materiālus konkurentu vidū konkurētspējīgākus.

Produkta detaļas

DERFLEX profesionāli ražo frontlit flex banner materiālu āra apzīmējumiem . Pastāvīga gaismas caurlaidība, laba tinte absorbcija, kopā ar anti-UV, liesmu slāpētājiem raksturīgām īpašībām un rūpnīcas cenu padara mūsu āra zīmes baneru materiālus konkurentu vidū konkurētspējīgākus.


Galvenie produkti:

DW1231: aukstā lamināta priekšējā plakana baneru materiāls, 200D * 300D, 18 * 12, 280zsm (7 oz)

DW1351-H: karstās laminētās priekšējās plāksnes materiāls, 300D * 500D, 18 * 12, 340zsm (10 oz)

DW1552: super stiprs banner materiāls, 500D * 500D, 9 * 9, 440gsm (13 oz)

DD1188: ar PVC pārklājumu priekšējo līmlentu, 1000D * 1000D, 18 * 18, 510gm (15 oz)

PVC ar pārklājumu no priekšpuses plāksnīšu materiāla


Brīvdienu zīmju priekšrocības:

Ārpustelpu apzīmējumi nozīmē, ka lauku grupu auditorija ir plaša, daudzi reklāmas materiāli ir izvēlējušies āra apgaismojuma kastes. Āra apgaismojuma kastes reklāmas caur pirmajām durvīm, paziņojuma (publicitātes) kolonnu, polu gaismas kastes gleznas reklāmas saturā. Lielāka nekā citām drukas reklāmām fonti ir lieli, ļoti pārliecinoši.

Reklāmas darbu tuvredzība ir ļoti spēcīga un ļoti labvēlīga mūsdienu strauji attīstošajai sabiedrībai. Skriešanās cilvēki nāk un apzināti iet tālsatiksmes ceļā.

Abas īpašības ir reklāmas dzīves pastāvēšanas novērtējums, iemesls, kādēļ strauji attīstās āra apgaismojuma kastes un lietotāju popularitāte, tā ir dažādu reklāmas veidu dēļ.

Vides reklāma, kas ir arvien vairāk labvēlīga daudziem uzņēmumiem, ir tādēļ, ka ir daudz priekšrocību.

melna aizmugurējā banner frontlitDER New Material ir viens no vadošajiem Ķīnā ražotajiem materiāliem, kas ir aprīkoti ar āra apzīmējumu ražotājiem un piegādātājiem, ar profesionālu rūpnīcu, mēs varam ražot augstas kvalitātes front lit flex banner materiālu āra apzīmējumiem par konkurētspējīgām cenām, un mēs vienmēr varam piedāvāt Jums produktus pārdošanā. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības izstrādājumos no mums.
Izmeklēšana