Ugunsdrošs brezents elektriskam metināšanai

elektriskā metināšana ugunsdrošs tents Apvalks parasti attiecas uz ugunsdrošo tentu. Visus audumus ar lielu ugunsdrošu raksturu var definēt kā ugunsdrošus audumus. Veikals 1, zemas temperatūras apstākļos - no 70 grādiem pēc Celsija līdz 230 grādiem pēc Celsija 2, ozona izturība, skābeklis, gaisma un klimata novecošana, laika apstākļu izturība uz lauka, dzīve var sasniegt 10 gadus 3 ar augstu izolācijas efektivitāti, dielektriskā konstante 3-3.2, sprieguma samazināšanās 20-50KV / MM

Produkta detaļas

elektriskā metināšana ugunsdrošs tents

Parasti liesmas slāpēšanas audums attiecas uz ugunsdrošo paliktni

Visus audumus ar lielu ugunsdrošu raksturu var definēt kā ugunsdrošus audumus


Veiktspēja

1, zemas temperatūras gadījumā - no 70 grādiem pēc Celsija līdz 230 grādiem pēc Celsija

2, ozona izturība, skābeklis, gaismas un klimata novecošanās, lauka apstākļu izturība pret laika apstākļiem, dzīve var sasniegt 10 gadus

3, ar augstu izolācijas veiktspēju, dielektriskā konstante 3-3.2, sprieguma spriegums 20-50KV / MMŠķiedru stikla tents
silīcija pārklājumu šķiedras stikls
ugunsdrošs tents elektriskajam metināšanai
ugunsdrošs tents elektriskajam metināšanai

Galvenā lietošana:

1, elektriskā izolācija: ar silikona pārklājumu stikla šķiedra ir augsta līmeņa elektriskā izolācija, var izturēt augsta sprieguma slodzi, var būt izgatavota no izolācijas auduma, apvalka un citiem produktiem.

2, nemetāla kompensators: ar PVH pārklājumu šķiedrainais stikls var izveidot elastīgu cauruļvada savienošanas ierīci, kas var atrisināt cauruļvada siltuma izplešanās silikona auduma bojājumus, ir augstas temperatūras pretestība, izturība pret koroziju, izturība pret novecošanos, augsta elastība un elastība, var būt plaši ko izmanto naftas, ķīmijas, cementa, enerģijas un citās jomās.

3, pretkorozijas: ar silikona gumijas pārklājumu stikla šķiedras , var izmantot kā cauruļvadu, saglabājot iekšējo un ārējo pretkorozijas slāni, izturība pret koroziju, augstas stiprības, ir ideāls pretkorozijas materiāls.

4, citās jomās: ar silikona gumijas pārklājumu stikla šķiedras membrānas struktūras materiālus var izmantot ēku blīvējuma materiāliem, augstas temperatūras pretkorozijas transportiera lentes, iepakojuma materiālu un citās jomās.

5, var izmantot kā ugunsdrošu aizkaru .


Izmeklēšana