Krāsu sublimācijas papīrs

Tintes siltummainis ir līdzīgs sviestmaižai. Augšējais slānis ir funkcionāls pārklājums, kas absorbē tinti un atdala krāsvielas, kas atrodas pamatpapīra vidū, kas ir izturīgs pret deformāciju apakšā. Šī trīs līmeņu struktūra racionāli sadalīt tintes sublimācijas pārsūtīšanas papīra sastāvu, rādītāji ar uzlabota papīra izmantošanu, piemēram, efektu, pretējā gadījumā būs tāda problēma, kas ir pakļauta.

Produkta detaļas

Shanghai DER New Material Co Ltd ir profesionāla krāsvielu sublimācijas papīra ražotājs un eksportētājs Ķīnā, kas ir saistīta ar dizaina, izstrādes un ražošanas krāsvielu sub papīra


1, krāsu sublimācijas pārneses papīra ieviešana

Tintes siltummainis ir līdzīgs sviestmaižai. Augšējais slānis ir funkcionāls pārklājums, kas absorbē tinti un atdala krāsvielas, kas atrodas pamatpapīra vidū, kas ir izturīgs pret deformāciju apakšā. Šī trīs līmeņu struktūra racionāli sadalīt tintes sublimācijas pārsūtīšanas papīra sastāvu , rādītāji ar uzlabota papīra izmantošanu, piemēram, efektu, pretējā gadījumā būs tāda problēma, kas ir pakļauta.


2, priekšrocība no   sublimācijas drukas papīrs

Sublimācijas pārsūtīšana ir portreta portrets, ainava, teksts utt., Izmantojot spoguli otrādi, lai drukātu printeri uz sublimācijas papīra. Protams, printerim jālieto tintes printeris un jāaprīko ar atbilstošu siltuma pārneses tinti , kad siltuma pārneses iekārtas un iekārtas tiek uzsildītas līdz 200 ℃ vai vairāk, termiskās pārneses tinte no sublimācijas papīra gazifikācijas veidā substrātā, Piemēram, tekstilizstrādājumi, porcelāna krūzes, porcelāna plāksnes, porcelāna plāksnes, metāls, tik reālistiski modeļi ir tik iesprostoti, šī attēla krāsa, grafika reāli nodošana uz substrāta ir ļoti jauns process

Augstas kvalitātes sublimācijas pārneses grafikas krāsains, bagāts, un tā efekts var būt salīdzināms ar drukāšanas, sublimācijas pārsūtīšana ir karsta augstā temperatūrā, lai siltuma pārneses tinte, kas uzkarsēts objektā, kondensētu pēc spilgtas krāsas attēlu veidošanās. Tādēļ siltuma pārneses produkti ir izturīgi, attēls netiks nokrist, nav plaisas un izbalējis. Termiskās padeves papīrs augstākajā temperatūrā var būt vienmērīgs, piemērots siltuma pārneses tinte absorbcija, un no papīra pilnībā atbrīvojas uzsūcošās siltuma pārneses tinte , izkliedes koeficients 95% vai vairāk, materiāla pārnestā krāsa.


3, siltuma sublimācijas papīra specifikācija

Sublimācijas pārsūtīšanas tintes papīrs web parasti izmanto specifikācijas: Platums: 0.42m; 0,61m; 0.914m; 1,118 m; 1,3 m; 1,6 m; 1.62m (var pielāgot atbilstoši lietotāja prasībām) Garums: 50m; 100m (var pielāgot atbilstoši lietotāju prasībām) Caurule ar: 76mm (3 collas) Sublimācijas pārneses tintes parastā papīra parasti izmanto specifikācijas: A4: 21cm * 29.7cm, A3: 29.7cm * 42cm


dye sublimation papers on sale krāsots papīrs


dye sublimation paper manufacturer

krāsošanas sublimācijas papīrs


dye sublimation paper wholesale

krāsošanas sublimācijas pārneses papīrs

4. Punkta piemērošana   sublimācijas papīrs

Termiskā sublimācijas pārneses drukāšanas papīrs s , visu veidu siltuma pārnese, siltuma pārneses sērija, kas izstrādāta, lai veiktu vienas pieturas apstrādes pakalpojumus, šis produkts var būt jebkurš tekstils no siltuma pārneses, sublimācijas pārneses, gatavās attēla skaidrās, spilgtās krāsās, mīksta, izstrādājums ir piemērots apģērbiem, apaviem un cepurēm, spilveniem, peles paliktņiem, lentēm, somām, bagāžām, galda paklājiņām, gleznām, karogiem, dvieļiem utt.


Printera sublimācijas papīrs

dye sublimation paper supplier

siltuma sublimācijas papīrs


sublimation printing paper supplier

papīra sublimācija


sublimation printing papers manufacturer

sublimācijas siltuma pārneses papīrs

Sublimācijas papīrs audumam

heat sublimation papers supplier

siltuma sublimācijas papīrs


papers sublimation supplier

dokumentu sublimācija


sublimation heat transfer papers manufacturer

sublimācijas siltuma pārneses papīrs

Sublimācijas papīrs pirogogrāfa papīram

dye sublimation paper wholesale

krāsošanas sublimācijas papīrs


dye sublimation transfer papers wholesale

krāsošanas sublimācijas pārsūtīšanas papīrs


dye sublimation transfer paper on sale

krāsošanas sublimācijas pārneses papīrs

Sublimācijas papīrs digitālajam pirogrāfam

dye sub papers supplier

krāsot apakšpapīrus


sub transfer papers supplier

sub nodošanas dokumentus


sub transfer paper on sale

sub nodošana papīru

5, pakalpojumu   sublimācijas pārsūtīšanas dokumenti

Šo produktu var pārnest uz jebkuru tekstilizstrādājumu, siltuma sublimācijas pārnesi, gatavo attēlu skaidrību, spilgtas krāsas, mīkstu, trīsdimensiju izteiksmi, nekad neplīstot; apģērbi, apavi un cepures, spilvens, peles paliktnis, lente,, bagāža, galda paklāji, gleznas, karogi, dvieļi utt., tekstilizstrādājumi, reklāmas produkti.

Var būt jebkurā tekstilā uz siltuma pārneses, sublimācijas pārneses, pabeigta attēla dzidra, spilgtas krāsas, mīksts, trīsdimensiju sajūtu stipra, nekad izbalināt un ilgtermiņa efektu, bieži mazgāšana netiks nokrist vai izbalināt, stabila kvalitāte, nav drukāšanas, jūtas un tā tālāk


DER ir profesionāls   siltuma sublimācijas papīrs   ražotājs, mūsu produkti tiek reklamēti. Ja esat izplatītājs   papīra vai papīra sublimācija , un, ja jums ir kādi jautājumi vai prasība par sublimācijas siltuma pārneses papīru, lūdzu, sazinieties ar mums brīvi.

Izmeklēšana