Digitālās sublimācijas drukas audums

Digitālās sublimācijas drukas audums ir viens no digitālās drukas audumiem. Ar speciālu krāsošanu, kvalitatīvu apdares apstrādi var absorbēt, nostiprināt ar ūdeni saturošu sublimācijas tinti, un to var pārnest no auduma auduma puses uz auduma otru pusi, plāns audums var sasniegt tādu pašu krāsu abās pusēs auduma efekts. Princips ir zemu enerģētisko sublimāciju dispersā krāsvielām, kas pārvērsta tinte, sublimējot digitālu iespiedmašīna ar sublimāciju, tinte ar speciālu sublimācijas poliestera auduma apstrādi. krāsu sub auduma apdruka, krāsu izturība, mazgāšanas pakāpe sasniedza 4,5 vai vairāk, salīdzinot ar tradicionālo veidu, pārvietojot papīru, ar labāku attēlu un asāku malu efektu; vides aizsardzība, nav nepieciešams izmantot pārsūtīšanas papīru, ietaupot resursus, samazināt ietekmi uz vidi; palieliniet darbības vieglumu, lai izvairītos no pārsūtīšanas papīra kustības, saliekšanas, kropļojuma dēļ, ko izraisījusi kļūda.

Produkta detaļas

Digitālās sublimācijas drukas audums ir viens no digitālās drukas audumiem . Ar speciālu krāsošanu, kvalitatīvu apdares apstrādi var absorbēt, nostiprināt ar ūdeni saturošu sublimācijas tinti, un to var pārnest no auduma auduma puses uz auduma otru pusi, plāns audums var sasniegt tādu pašu krāsu abās pusēs auduma efekts.

Princips ir zemu enerģētisko sublimāciju dispersā krāsvielām, kas pārvērsta tinte, sublimējot digitālu iespiedmašīna ar sublimāciju, tinte ar speciālu sublimācijas poliestera auduma apstrādi.

krāsu sub auduma apdruka , krāsu izturība, mazgāšanas pakāpe sasniedza 4,5 vai vairāk, salīdzinot ar tradicionālo veidu, pārvietojot papīru, ar labāku attēlu un asāku malu efektu; vides aizsardzība, nav nepieciešams izmantot pārsūtīšanas papīru, ietaupot resursus, samazināt ietekmi uz vidi; palieliniet darbības vieglumu, lai izvairītos no pārsūtīšanas papīra kustības, saliekšanas, kropļojuma dēļ, ko izraisījusi kļūda.


DERFLEX ir profesionāla krāsu sublimācijas auduma ražotājs un eksportētājs Ķīnā, kas ir saistīta ar sublimācijas auduma dizaina, izstrādes un ražošanu


digital sublimation printing fabric manufacturer

sublimācijas tekstilizstrādājumi


Digital sublimation printing fabric supplier

sublimācijas audekls


Digital sublimation printing fabric wholesale

lielformāta auduma drukāšanas ruļļi


DERFLEX galvenie sublimācijas tekstilizstrādājumi šādi:

Daļas numurs specifikācijas MAX platums
DA001 sublimācijas auduma audums, 120grm, ruļļa garums 100m 310 cm
DA002 karoga materiāls, 110gm, ruļļa garums 100m 310 cm
DA008 sublimācijas tiešais drukas audums, 110gsm, ruļļa garums 100M 310 cm
DA007 Bloķējošais audums, melna mugura, 350zsm, ruļļa garums 100M 290 cm
DA009 dubultā pusē izdrukājams, 240zsm, ruļļa garums 100M 310 cm
DA-J305 ar augstu tekstilizstrādājumu, B1 FR. 195gsm, ruļļa garums 100M 320 cm
DA-195 ar augstu tekstilizstrādājumu. 195gsm, ruļļa garums 100M 310 cm

Galvenie lietojumi:

I. izstiepts audekls pop up stendiem

dye sublimation fabric whole sale

sublimācijas stiept audums


dye sublimation fabric manufacturer

sublimācijas audumi pop up


dye sublimation fabric supplier

sublimācijas tekstila


II. gaismas kastīte ar aizmugurgaismojumu

dye sub fabric manufacturer

ar augstu tekstilizstrādājumu


dye sub fabric supplier

krāsviela sub auduma gaismas kastē


dye sub fabric wholesale

krāsot sub audumus


III. karoga materiāls


flag material manufacturer

sublimācijas tekstils pludmales karogam


flag material supplier

subliflag materiāls


digital sublimation printing flag material

sublimācijas tekstila karogsDERFLEX dibināta 2001. gadā , ir augsto tehnoloģiju uzņēmums ar visu vitalitāti, potenciālu un visaptverošu izturību. Uzņēmums atrodas   Šanhaja un Zhejiang apgabals , unikāla vieta ar skaistām dabas ainavām un dāvanām.

Balstoties uz tehnoloģiju attīstību, uzņēmums ir uzņēmies grupu

pieredzējuši personīgi darbinieki, kuri ir talantīgi augstākā vadībā, mārketingā un ražošanas prasmēs. Uzņēmumā liela uzmanība tiek veltīta pamata vadībai, stabilai kvalitātei, nepārtraukti uzlabotai pirmspārdošanas pakalpojumiem, pārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumiem un tirgus konkurētspējas paaugstināšanai. mūsu produkti.

Galvenie mūsu firmas produkti:   sublimācijas tiešās drukāšanas audums, PVC banner, pašlīmējošā vinila, PVC tapalfin, poliestera tekstila, kokvilnas audekls, tintes nesējs utt.

Kopš tās dibināšanas uzņēmums turpina dzīvot pēc pārliecības: "godīgi pārdodot, labāko kvalitāti, cilvēku orientāciju un ieguvumus klientiem. "

Mēs darām visu, lai piedāvātu saviem klientiem vislabākos pakalpojumus un labākos produktus. Mēs apsolām, ka, tiklīdz mūsu pakalpojumi sāksies , mēs būsim atbildīgi līdz galam.


Izmeklēšana