ABS loksnes

ABS lapa ir plati, kas izgriezta, pamatmateriāls ar valsts standartu ABS polimēru materiālu, domāts īpašs process, ABS plastmasas loksnes tiek plaši izmantotas zīmēm, nozīmītes, nosaukumu plāksnes, reklāmas gaismas kastes, reklāmas stendi, dāvanu modals, reklāma, apdare, kosmosa gids plāksne, plāksne, grīdas dēlis un tā tālāk.

Produkta detaļas

Shanghai DER jauno materiālu Co Ltd ir profesionāla ABS viņa, ka ražotājs d eksportētājs Ķīnā, th pie ir saistīts ar projektēšanu, izstrādi un ABS plastmasas loksnes ražošanu .


1. ABS lapas ieviešana

ABS loksne ir plāksnīte, kas izgriezta, pamatmateriāls ar valsts standartu ABS polimēru materiālu, domāja īpašas procedūras , ABS plastmasas loksnes tiek plaši izmantotas zīmes, nozīmītes, nosaukumu plāksnes, reklāmas gaismas kastes, reklāmas stendi, dāvanu modals, reklāma, apdare, telpa rokasgrāmata, plāksne, grīdas dēlis un tā tālāk.

ABS dubultās sānu krāsas loksnes galvenā apstrāde: mehāniskās gravēšanas mašīnas griešana, gravēšana, lāzergravēšana, karstā štancēšana, liekšana uc


2. ABS plākšņu priekšrocība un raksturojums3. ABS lapas noņemšana

1) Krāsu biezums ≤0.1mm, metāla biezums ≤2mm

2) gatavā produkta biezums ir 1.mm, 1.5mm un 3mm (neatstājies ≤0.2mm).

3) Kopējais izmērs: 0.6 * 1.2m Maksimālais izmērs: 1.38 * 2.44m

4) customzied krāsu, izmērs var accpeted.


ABS.jpg

ABS padome


abs2.jpg

ABS plastmasas loksne


abs1.jpg

ABS LAPAS4. ABS lapas lietošana

1) ABS loksnes tiek izmantotas galvenokārt zīmēs, ceļvežos, gaismas kastēs, Kanban, medaļu paneļos, komerciālās kosmosa novērošanas sistēmās uc

2) ABS plastmasas dēļi tiek izmantoti dažādās nozarēs, piemēram, ēku apdares nozarē, reklāmas ražošanas nozarē, izstāžu pakalpojumu nozarē, ēku modeļu ražošanas nozarē, zīmēs, logotipu ražošanā, vadības sistēmu ražošanā un pielietojuma nozarē.


abs3 (2).jpg

ABS lapu piegādātājs


abs4.jpg

ABS borta lapa


abs6.jpg ABS loksnes


abs3.jpg

ABS panelis


abs10.jpg

ABS dēlis zīmei


abs8.jpg

ABS lapas plastmasa


abs for road sign.jpg

ABS plāksne


abs for company.jpg

ABS plastmasas loksnes piegādātājs


abs9.jpg

ABS dubults sāna krāsas loksne


5. ABS plākšņu lapas piegāde

1) Vairāk nekā 15 gadu pieredze rūpnīcā.

2) nopietns QC visā ražošanas līnijā

3) OEM var pieņemt.


DER ir profesionāls ABS lapu ražotājs, mūsu produkti tiek reklamēti. Ja esat ABS plastmasas loksnes vai ABS plākšņu plākšņu izplatītājs, un ja jums ir kādi jautājumi vai prasības par ABS plastmasas loksni , lūdzu, sazinieties ar mums brīvi.

Izmeklēšana