Mājas > Par mums

Shanghai DER New Material Co Ltd ir iesaistījusies ražošanā, izstrādājot un pārdodot materiālus digitālajai drukāšanai, jo tā ir izveidota. Tas ir profesionāls piegādātājs reklāmas jomā, sertificēts ISO9001-2000.


DER ir profesionālas ražošanas līnijas no augstas kvalitātes PVC digitālās drukas materiāliem. Līnijās ietilpst plaša velmēšana, tekstilmateriālu pārklājums, līmējošs pārklājums, kā arī vienvirziena redzamība. Stingra un perfekta kvalitātes kontroles sistēma nodrošina augstas kvalitātes DERFLEX produktus, kā arī nodrošina pasaules klientu iecienītāko.

about.jpg


DERFLEX ir profesionāla dažāda veida laminēta PVC un pārklāta auduma ražotājs.

piemēram, eko šķīdinātāja digitālā druka, frontlit flex banner, backlit banner, blockout banner, acu banner, pašlīmējošā vinila, vienvirziena vinila, digitālās drukas kanvas, tintes tekstila, pvc caated tents un tā tālāk ...

05.jpg

06.jpg


Shanghai DER New Material Co Ltd ir ražošanas platība 60.000 kvadrātmetru, reģistrēts ar 2,5 miljonus ASV dolāru. 3 kalendāri, 3 pārklājuma mašīna un 5 laminēšanas mašīnas, 25 vecākie inženieri un 450 darbinieki padara mūsu rūpnīcu konkurētspējīgāku starp banner vinila piegādēm.

z.jpg

x.jpg


DERFLEX ir virkne QC sistēmu. Tajā pašā laikā mēs sadarbojamies ar East China University Science and Technology, kas ir slavenā Ķīnas universitāte, lai izveidotu polimēru izpētes laboratoriju. Tas saglabā mūsu nākotnes tehnoloģijas un jaunu produktu izpētes priekšrocības.


R & D centrs

Ar centrālo testēšanas telpu pirmās klases DER jauno materiālu. Mums ir pilnīga un atraitly testēšanas sistēmu. Tā ir aprīkota ar dažādām testēšanas iekārtām saskaņā ar dažādām īpašībām produktu-šenilās šķiedras, PVC coiled materialand reklāmas materiālu un ir pilnveidot produktu testēšanas standartiem un prasībām. Tam pieder pirmās klases testēšanas personāla komanda ar augstu izglītību un labu tehnisko kvalitāti, lai produkta vadāmība būtu garantēta un produkti, kas iziet no rūpnīcas, būtu 100% līdz standarta līmenim.

112.jpg

113.jpg


DERFLEX ir bijusi ciparu drukas nozarē jau vairāk nekā 15 gadus, tai ir klienti vairāk kā 100 valstīs.

Mēs seko līdzi visiem mūsu pasūtījumiem no PI, ražošanas, piegādes un pēcpārdošanas.

Visi pasūtījumi ar stingru kvalitātes kontroli, lai apmierinātu klientu prasības.

c.jpg

v.jpg

01.jpg

02.jpg


Mūsu Vīzija
Mēs ceram izveidot ciešas draudzības ar saviem klientiem un piedāvāt atbalstu mūsu labā, ka mēs aug kopā un kopīgi kļūt par līderi drukāšanas jomā