90gSm Ātrās sausās krāsas sublimācijas siltuma pārneses papīrs tekstilizstrādājumiem

90gm ātrs sausais sublimācijas papīrs tiek plaši izmantots šķiedras audumam, keramikas krūzīmām un plāksnēm, metāla loksnēm, apģērba gabaliem, palagi, aizkari, gultas pārklāji, dīvāns utt. Nevarēja izmantot 100% tīrā kokvilnas tekstilizstrādājumā.

Produkta detaļas

Kā mēs visi zinām, krāsu sublimācijas pārsūtīšanas papīrs ir īpaši izstrādāts, lai sniegtu izcilus apdares rezultātus ar dažādām drukas metodēm. Ideāli piemēroti visu veidu audumu veidiem, šie dokumenti ir piemēroti printeriem no visas pasaules, jo to drukāšanas īpašības ir bez traucējumiem un augstas kvalitātes attēla reproducēšana.

krāsošanas sublimācijas papīra ruļļi

Ātri Sauss Sublimācijas Papīra materiāls


90gm ātras sausas sublimācijas papīra iezīmes:

1.Great svētku, dzimšanas dienas vai personīgās svinības dāvanas.

2. Iekļaujiet fotogrāfijas vai personalizētu ziņojumu.

3. Elastība un ātra apgrozība ļauj pasūtījumu izpildīt ar minimālu izpildes laiku.

4.Pievienot papildu pārdošanu (un peļņu) ar plašu vienību komplekti, kas izgatavoti no vienas sistēmas.

5.Bright un balta (nav tīra balta), Radīt dinamiskas attēlus uz papīra

6. Ūdensnecaurlaidīgs un tūlītēji sauss

7.Silda sublimācijas papīrs, kas specializējas sublimācijas tinte.

8. Drukāto fotogrāfiju var turēt vairāk nekā 80 gadus

9.100% nodrošina grammas svaru 5%

100 g pārsūtīšanas papīra rullis


90gm ātrs sausais sublimācijas papīrs tiek plaši izmantots šķiedras audumam, keramikas krūzīmām un plāksnēm, metāla loksnēm, apģērba gabaliem, palagi, aizkari, gultas pārklāji, dīvāns utt. Nevarēja izmantot 100% tīrā kokvilnas tekstilizstrādājumā. Viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tas, ka sublimācijas pārsūtīšanas papīrs ir jātrukē ar norādītu sublimācijas tinti, un to nevar izmantot 100% kokvilnas tekstilizstrādājumos.


DER jauns materiāls ir viens no vadošajiem Ķīnas 90gsm ātru sausu krāsvielu sublimācijas siltuma pārneses papīru tekstila drukāšanas ražotājiem un piegādātājiem, ar profesionālu rūpnīcu, mēs spējam ražot augstas kvalitātes 90gsm ātru sausu krāsu sublimācijas siltuma pārneses papīru tekstila drukāšanai par konkurētspējīgu cenu , un mēs vienmēr varam piedāvāt jums produktus pārdošanai. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības izstrādājumos no mums.
Izmeklēšana